Osvědčené - doporučujeme !

Zveřejněno dne: 6. 1. 2009

Hračky a jiná kousadla

K Vánocům v roce 2007 naši psi dostali hned tři věci, jež stojí za doporučení.

 1. míček Zogoflex v praxi
  míček Zogoflex po roce užívání
  Míček ZOGOFLEX

  K dostání: www.pitbullshop.cz
  Cena: 377 Kč
  Popis: Tento míček nejvíc zaujal Gucciho. naprosto z něj šílí, miluje ho, proto ho má dovolen jen při výjimečných událostech, protože jakmile ho dostane, nevidí a neslyší a jen ho kouše nejlépe někde v ústraní případně schovaný ve vysoké trávě.
  Míra nezničitelnosti: Po roce míček stále drží, avšak jsou na něm patrné trhliny a zákusy. V takovém to stavu však nejspíš je pouze díky kousání pouze po omezenou dobu. Nechat ho volně položený v bytě, obávám se, že by mnoho dní nepřežil. Na tento míček je také záruka na výměnu při prvním rozkousání a ve výše zmíněném e-shopu se také dočteme, že jediná plemena, která Zogoflex rozkousala, jsou bulteriéři, stafordi, pitbulové a RR.
  Pro koho je vhodný: ZOGOFLEX je poměrně lehký a plave, proto se výborně hodí na aportování a vodní hrátky. Na rozdíl od běžných míčku vydrží nepoměrně déle a snese i občasné soustředěné pokusy o zničení. Velmi dlouho však bude sloužit těm pejskům, kteří ho budou ochotni páníčkům i dobrovolně vracet a nevypnou při jeho kousání mozek jako náš Gucci.

 2. Kaučuková hračka KONG XTREME XL
  Kaučuková hračka KONG XTREME XL

  K dostání: www.pitbullshop.cz
  Cena: 345 Kč
  Popis: Opravdu všestranně použitelná hračka podivného tvaru s průhledem uvnitř, do nějž se dají nastrkat třeba pamlsky pro chutnější hraní. Horší je použití v bytě, protože Kong odskakuje do naprosto nečekaných stran, takže hrozí i újma na majetku, nicméně psy úskoky nesmírně motivují. Kongu však žádný z našich psů nijak chorobně nepodlehl.
  Míra nezničitelnosti: Kong v této velikost (XL = výška 12,5 cm) je zatím opravdu nezničitelný. Po roce občasného, ale zato vytrvalého kousání, na něm není vidět téměř žádná újma (drobné vpichy do gumy se snad nedají ani počítat jako újma). Kong jako jediný necháváme volně ležet na zemi a nekontrolujeme délku jeho kousání. Díky tomu, že je dutý, pes jej při kousání spíše svírá a nekouše celou silou do gumy (pro představu, ženskou rukou jej nelze sevřít vůbec).
  Pro koho je vhodný: Kong je skvělá hračka pro vytrvalé kousače, která jistě najde své uplatnění a bude sloužit mnoho let. Opravdu k nezaplacení. Pokud jej ještě naplníte něčím k jídlu, podotýkám ne granulemi, která hned vypadnou, pejska tím zabavíte na dlouhou dobu, což se vždycky může hodit.

 3. Uzel na kousání, 50cm či 100cm

  K dostání: www.pitbullshop.cz, stánky na výstavách, zverimex
  Cena: 666 Kč za 100cm, 475 Kč za 50cm
  Popis: Opravdu velká bůvolí kostička :-), která zabalena v černém igelitu byla paní z pošty označena za samopal. :-) Míra nezničitelnosti: Takto velká kost už přeci jen chvíli vydrží. Naše stafbulíky trochu štve, že nejde rozkousat tak snadno, proto se častěji věnují menším kostem, když jsou nějaké k dispozici. Nejdelší část životnosti této kosti je než se ji podaří rozpůlit, pak už to jde relativně snadno a rychle. Krajní uzly jsou příliš velké na stafbulí tlamu, proto vydrží ze všeho nejdéle.
  Pro koho je vhodný: Pořádná buvolí kost je vhodná pro všechny stafbulíky. Na rozdíl od menších vydrží o dost déle. V našem případě, při dvou stafbulících, kteří na metrové kosti pracovali, vydržela od Vánoc asi do konce března. Ovšem trvanlivost se zkracuje s každou další kostí. Asi už přišli na efektivnější metody rozkladu kosti na sežratelné části.

X
Aktuality
18. 2. 2013 - VRH C je na světě!!!

narozeni: 18.2.2013 rodiče: Belinda z Amidey a Hermes Eilatan barva: černá pohlaví: 2 x pes, 3 x fenka L-2-HGA a HC clear Jsme rádi, že porod proběhl …

16. 1. 2013 - Plánovaný vrh C

Po delší odmlce Vám s radostí můžeme oznámit plánovaný vrh C v naší chs. Matkou je Belinda z Amidey a otcem Hermes Eilatan. Krytí proběhlo koncem pros…

19. 6. 2012 - Další štěňátka po Brunovi

V chov. stanici Z Kaplířova panství se narodila v pořadí druhá štěňátka po krásném chovném pejskovi Brunovi z Amidey. Vrh je opět početný, čítá 7 kous…

4. 6. 2012 - První štěňátka po Brunovi!

S radostí oznamujeme, že se 30.5. 2012 stal Bruno z Amidey poprvé otcem, a to hned sedmi krásných černých stafíků v chs Arilendo, kde také najdete víc…

28. 5. 2012 - Bruno - krytí - výstavní úspěch

Přinášíme novinky, které se opět týkají našeho krásného odchovu Bruna z Amidey. Tentokrát se opět ukázal ve výstavních kruzích a z Litoměřic si odnesl…

none
Kliknutím na obrázek se obrázek zavře.
«
»