Aktuality - Březen 2008

31. 3. 2008 - Ambra ve svém novém domově
Dnes nám dorazily fotky Ambry z nového domova. Zdá se, že vládne všeobecná spokojenost. :-)
Ambra z AmideyAmbra z AmideyAmbra z Amidey
30. 3. 2008 - Airo, Armando, Ambra a Antonio našli své nové majitele
Včera naši chovatelskou stanici opustili a vydali se do svých nových rodin - Airo, Armando a Ambra.
Dnes je následoval i Antonio.
Od nových páníčků Aira jsme dostali několik foteček, jak se mu daří v nové domově, tak tady je na ukázku alespoň jedna z nich.
Airo z Amidey
25. 3. 2008 - Problém s mailovou adresou
Dnes jsme byli upozorněni na opětovný problém s naší mailovou schránkou, kdy se vrací maily jako nedoručitelné. Tímto se všem, kteří nám psali, velice omlouváme. Problém se řeší a snad bude schránka již brzy zprovozněna.
Nyní prosím pište alespoň na adresu: zamidey.cz@centrum.cz
Děkujeme za pochopení.
23. 3. 2008 - Mezinárodní výstava v Praze-Letňanech
Včera jsme se po určité odmlce opět zúčastnili s Guccim psí výstavy, a to Mezinárodní výstavy v Praze-Letňanech, na které si Gucci vysloužil ohodnocení Výborný ač bez pořadí, přesto s velmi pěkným posudkem.
18. 3. 2008 - První očkování a očipování štěňat
Dnes štěňata poprvé opustila rodnou hroudu a vydala se za největší chumelenice od doby jejich narození k veterináři. První cesta venku a ještě bez mamči proběhla naštěstí v klidu, zabavili se vtahováním hadrů do klece. Veterinářka zkonstatovala, že všechna štěňátka jsou v dobrém zdravotním stavu a mají krásné nůžkové skusy. Poté byli všichni prckové poprvé oočkováni, očipováni a vybaveni europasem!
10. 3. 2008 - Přidány popisy povah jednotlivých štěňat
Dnes jsme přidali drobné popisy povah jednotlivých štěňat do jejich profilů. Včera také přibylo pár nových fotek měsíc starých mrňousů..
9. 3. 2008 - Štěňátka si našla nové majitele
Včera jsme měli den plný návštěv, centrem pozornosti byli samozřejmě naši prckové a zdá se, že nové páníčky našla Agáta, Airo a snad i Armando. V pondělí se dozvíme, zda i Ambra.
Airo s budoucími páníčky
Airo s budoucími páníčky
3. 3. 2008 - A jsou tu další fotky štěňat
Opět byly přidány nové fotky štěňat. Za zmínku stojí i změna řazení fotografií, ve společné galerii jsou nyní fotky řazeny od nejnovějších, tedy právě přidané obrázky hledejte hned navrchu.
none
Kliknutím na obrázek se obrázek zavře.
«
»