Návštěvní kniha

Přidání nového vzkazu do knihy návštěv
* předmět:
* jméno:
e-mail:
www:
* vzkaz:

(0 / 0)

otázka:
dvě plus nula
* odpověď:
(výsledek například: 2 nebo -9)

* povinná pole
(Není podporovaný formátovaný text. Nepoužívejte prosím HTML značky, jinak nebude zpráva přidána.)
 
Gratulace
3. 1. 2009 20:01 Kuba www.dark-element.tym.cz zc.manzes@tnemele.krad
Ahoj, také se přidáváme ke gratulaci. Prckům hlavně chuť k jídlů a do budoucna hodné páníky a spokojený život. Mamině pak co nejrychlejší zotavení a ať ji rošťáci moc nezlobí.
S pozdravem Elemenťáci:-)
Gratulace
2. 1. 2009 18:53 Olina www.ambassadorsun.eu ue.nusrodassabma@ofni
Gratulujem k nádherným miminkům. Do nového roku Vám všem přejeme hodně zdravíčka, štěstí a mnoho krásných výstavních i osobních úspěchů.
Přejí
Ambassadoři
Gratulace
1. 1. 2009 19:35 Monika a Kuba airo-zamidey.estranky.cz
Právě jsme se dočetli tu radostnou novinu :) Gratulujeme ke spoustě krásných miminek, přejeme jim jen to nej, hlavně zdravíčko :)
Gratulace
1. 1. 2009 18:36 Kapounovi ambra-sbt.estranky.cz
Dobrý večer, i my se připojujeme ke gratulacím a přejeme štěňátkům hodně štěstí, zdraví a mnoho výstavních úspěchů a mamince Cherrynce brzké zotavení po porodu.
Gratulace k miminkům
1. 1. 2009 18:18 Petra Videcká www.stafbull.com zc.manzes@e.pep
Gratuluji k miminkům, přeji jim hodně zdravíčka a štěstíčka a ty nej páníčky. Jsem zvědavá co z malých "karbanátků" vyroste :)))
hello from Poland
10. 12. 2008 10:38 Justyna and Jack www.republika.pl/carbonarastaff ue.pw@ffatsaranobrac
Helloo Andrea and Michal!!!! I like yousr new website very very much . :) You have graet fotos and very nice dogs!!! Congrats. I have a fingesr crossed for our grandchildren !!!! all the best in future. Friends from Poland carbonarastaff Team :)
Pozdrav
14. 11. 2008 19:58 Garliňáci www.garlin.cz zc.manzes@nilrag
Hoj ahoj!!! Moc vás zdravíme a chválíme nový stránečky. Vypadají dobře, jsou jednoduchý a krásně přehledný. A co se týká štěňátek, tak samozřejmě držíme palečky ať se zadaří a všechno je ok. Ženicha jste vybrali fakt krásnýho:)
Pozdrav
9. 11. 2008 22:26 Vendula www.volny.cz/staffkom zc.ynlov@samokffats
Zdravím vás, nové stránky vypadají moc dobře ;o)
Držíme palečky ať se narodí kopice malých prcků :)
Vendula + Staff Komas
krásný web
9. 11. 2008 02:01 Monča a Arwen pitbullarwen.estranky.cz
Ahoj zAmideyáci,
parádní stránky, dlouho jsem tu nebyla a musím to pochválit. Jo, kdo umí, ten umí a kdo neumí, tak čumí. Jsem moc ráda, že plánujete štěňátka - to znamená, že všechno dopadlo dobře. Kdy se stavíte? A už jste koukali na www.hafanizberounska.estranky.cz? Máte to k nám kousek a nějak jste se odmlčeli.
pa Monča a Arwen
Nové stránky
7. 11. 2008 13:08 Renata Šporová www.legoscha.eu zc.manzes@avorops.r
Dobrý den přeji, nové stránky jsou opravdu velmi vydařené, moc se mi líbí !! (těžká závist :-)) Ať se podaří i plánovaná štěňátka, vybrali jste fešného ženicha. Zdravím, Renata Š.
Pozdrav
3. 11. 2008 13:34 Petra Videcká www.stafbull.com zc.manzes@e.pep
Ahojky Michale a Andrejko, gratuluju k novému vzhledu webu, vypadá dost dobře :). Přeju ať se miminka zadaří a Cherry je pyšná matka :).
Nový kabátek
3. 11. 2008 13:09 Aneta Matznerová www.magicstaff.cz
Ahojky:-)))
téda nový kabátek je krásný! A vybrali jste moc pěkného ženicha pro Cherry, už se těšíme na prcky:-))))))
Mějte se a uvidíme se.
Andrej a Gucci, děkujeme za super víkend v Nitře, byl dobrodružný:-))))))))
Pozdrav
3. 11. 2008 06:20 Monika, Kuba a Airo www.airo-zamidey.estranky.cz zc.manzes@akcarim.akinom
Ahoj, chceme pochválit nový kabát stránek, moc se povedl :) A pro Cherrynku jste vybrali kráásného ženicha :) Přejeme ať se vše vydaří..Zdraví Monika, Kuba a Airoušek
pozdrav od Arwenky
3. 9. 2008 13:27 Monča a Arwen www.pitbullarwen.estranky.cz
Ahoj stafbulíčci,
musela jsem zase přijít na čmuchandu. Je skvělé, že Cherrynka se lepší a budou štěňnátka. Moc držíme tlapky, aby to vyšlo. Gratuluji ke krásnému ocenění na výstavách. Jste šikulky a moc vám na fotkách sluší.
Pa Monča a Arwen
pes
26. 8. 2008 23:23 Michal Kubička zc.manzes@akcibukasim
Dobrý den.Vidím že máte dva stafbulíky a tak bych se chtel zeptat jestli se to dá všechno zvládnout. My máme dvouletého pejska a stále přemýšlíme o tom, že by jsme mu pořídili kamarádku. Bojím se ale, jestli by jsme to zvládli a jestli je velký rozdíl mít jednoho nebo dva. bydlíme v bytě. Tak nevím jak by probíhalo hárání atd.
Nemohli by jste mi prosím poradit, jestli je to velká zátěž a nebo jestli je to dvojnásobná radost. Děkuji. S pozdravem, M. Kubička.
X
Aktuality
18. 2. 2013 - VRH C je na světě!!!

narozeni: 18.2.2013 rodiče: Belinda z Amidey a Hermes Eilatan barva: černá pohlaví: 2 x pes, 3 x fenka L-2-HGA a HC clear Jsme rádi, že porod proběhl …

16. 1. 2013 - Plánovaný vrh C

Po delší odmlce Vám s radostí můžeme oznámit plánovaný vrh C v naší chs. Matkou je Belinda z Amidey a otcem Hermes Eilatan. Krytí proběhlo koncem pros…

19. 6. 2012 - Další štěňátka po Brunovi

V chov. stanici Z Kaplířova panství se narodila v pořadí druhá štěňátka po krásném chovném pejskovi Brunovi z Amidey. Vrh je opět početný, čítá 7 kous…

4. 6. 2012 - První štěňátka po Brunovi!

S radostí oznamujeme, že se 30.5. 2012 stal Bruno z Amidey poprvé otcem, a to hned sedmi krásných černých stafíků v chs Arilendo, kde také najdete víc…

28. 5. 2012 - Bruno - krytí - výstavní úspěch

Přinášíme novinky, které se opět týkají našeho krásného odchovu Bruna z Amidey. Tentokrát se opět ukázal ve výstavních kruzích a z Litoměřic si odnesl…

none
Kliknutím na obrázek se obrázek zavře.
«
»